Do nového roku s novou domovskou stránkou

Naše webové stránky prošly v posledním týdnu změnou a jsme zvědaví na vaše reakce!

Bez názvu_CZ

Rozhodli jsme se pro změnu homepage tak, aby byla uživatelsky přívětivější, šla s dobou a vystihla podstatu naší firmy. Pevně věříme, že nový design oceníte i vy.

Na domovské stránce najdete nově některé funkce, jako je slideshow s našimi nejnovějšími projekty a testimoniály od našich zákazníků. Na našem webu také nově přibyla podstránka Služeb (kterou naleznete v hlavní liště webu) potažmo s ní spojené Řešení na míru a Technická podporaNově vzniklou významnou sekcí, která pokrývá stále více a více aktuální téma, je podstránka Udržitelnosti a certifikací, ke které se z homepage nyní snadno dostanete. V neposlední řadě jsme se zaměřili také na představení sebe sama v sekci O společnosti.

Doufáme, že se vám nový design homepage líbí stejně jako nám, a že vám usnadní prohlížení našich webových stránek.

Pokud máte ohledně našich webových stránek jakékoli dotazy, návrhy nebo připomínky, neváhejte nás kontaktovat na emailu marketing@halla.cz

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru. Buďte informováni o novinkách, akcích, které pořádáme nebo na kterých nás můžete zastihnout nebo se dozvědět, co právě připravujeme.