Rundo s vyšší účinností

Nové Rundo s vyšší účinností a elegantním vzhledem. Nová generace svítidla Rundo s vyšším výkonem. Svítidlo Rundo prošlo řadou vylepšení, aby lépe odpovídalo potřebám vašich projektů.

_MG_5395_1

Svítidlo Rundo, je společně s Linou základním kamenem našeho portfolia. Za svůj dlouhý život prošlo mnohými úpravami, aby lépe odpovídalo potřebám vašich projektů. Novou generaci budete moci objednávat od 1.2.2024!

Rundo Edge Lighting

Tentokrát dostalo naše R&D oddělení jasné zadání: vytvořit edge lightingové svítidlo a zaměřit se na účinnost. Nové Rundo tak dosahuje účinnosti větší než 145 lm/W jak ve verzi s opálovým difuzorem, tak i s mikroprismou, u které navíc nabídne UGR<19. Samozřejmostí jsou obě varianty s přímo či přímo-nepřímým vyzařováním.

Vizuálně výraznou změnou je jeho nový moderní a elegantní vzhled. Profil svítidla Rundo je nyní subtilnější díky ztenčenému rámu, který měří jen 24 mm. Od února bude k dispozici v průměrech 410 mm, 630 mm a během Q2/2024 doplníme také 800 mm verzi.

Rundo Edge Lighting

Rundo bude dostupné v zapojení typu DALI2, ON/OFF, nouze s tříhodinovou autonomií a dalších běžně používaných variantách. Pro svítidlo nabízíme závěsnou, přisazenou i nástěnnou montáž.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru. Buďte informováni o novinkách, akcích, které pořádáme nebo na kterých nás můžete zastihnout nebo se dozvědět, co právě připravujeme.