Nová modulární Lina45-S

Jedno svítidlo, tisíce kombinací: modulární Lina45-S

_MG_8641_1

Svítidlo Lina45-S jsme vám již před časem představili. Jeho vynikající světelné parametry stále platí, navíc jsme ale systémové svítidlo rozšířili o modulární systém. Díky tomu zkombinujete segmenty optické mřížky, opálového difusoru nebo mikroprismy se segmenty CUBE, reflektorovým svítidlem vycházejícím designem ze svítidla Vali55-T anebo s kruhovým svítidlem Rundo o průměru 410 mm.

Seznamte se s naším novým modulárním svítidlem Lina45-S.

Modul s mikroprismou nabízí varianty splňující UGR pod 19 a modul s opálovým difusorem dosahuje skvělých hodnot účinnosti až 170 lm/W. Modul s optickou mřížkou je skvělým řešením pro prostory pro náročné vizuální úkoly, protože v některých variantách splňuje dokonce UGR pod 16. V kombinaci s nepřímou složkou dosahuje také skvělých hodnot účinnosti až 170 lm/W.

Rozměry jsou násobky 70 mm v délkách od 560 mm až po 2240 mm. Modul nabízíme v zapojeních DALI i ON/OFF a zakomponujete ho do profilu v klasických barvách - černá, bílá a stříbrná. 

 

CUBE2 je modul Liny45 odvozený ze dvou segmentů optické mřížky, CUBE3 pochopitelně ze třech segmentů. Díky tomu jsme schopni dosáhnout nespočtu zákaznických kombinací a požadavků na design při zachování vlastnosti parametrů optické mřížky - tzn splnění parametru UGR. Rozměr tohoto modulu je 140 mm a standardně ho nabízíme pouze v černé barvě. Modul nabízíme v zapojeních DALI i ON/OFF a nezapomeňte ho doplnit o některý z modulů nepřímé složky záření, s pomocí které dosáhne světelná soustava měrného výkonu až 170 lm/W. 

Modul s kruhovým svítidlem Rundo na tyči o průměru 410 mm má vynikající parametry měrného výkonu.

Modul s reflektorem vycházející z Vali55 nabízí index podání barev Ra90. Všechny moduly nabízíme v zapojeních DALI i ON/OFF a zakomponujete je do profilu v klasických barvách - černá, bílá a stříbrná.

Nepřímou složku svícení Liny45-S nabízíme ve třech variantách modulů. První je varianta čiré plexi, druhá pak do šířky svítící difusor (batwing distribution), který vytvoří rovnoměrnější osvětlení stropu. S využitím nepřímé složky svícení dosáhnete výrazně vyšších hodnot měrného výkonu na pracovní ploše a navíc tento typ záření zvyšuje světelnou pohodu pro vaše oči. Poslední variantou je nesvítící nepřímá složka - tedy bez osazení LED, ta je ale také krytá čirým plexi.

Jistě vítanou vlastností je také možnost závěsu ve spoji profilů, které jsou vybaveny krytkami pro zabránění byť jen minimálního průsvitu. Jednotlivé segmenty spojíte snadno pomocí konektorů a zapojíte do 230 V.

Pro Linu45-S připravujeme konfigurátor, abyste svou představu o světelném systému snadno zhmotnili a zároveň rovnou poptali a objednali.

Prozatím prosím počítejte s tím, že váš projekt musí být konzultován s naším oddělením tech-supportu a až po jejich odsouhlasení může být vaše světelná sestava závazně objednána.

Pro více informací se na nás neváhejte obrátit.

Stáhněte si zdarma náš whitepaper

A dozvíte se více o problematice kvality, udržitelnosti a certifikací výrobků z Číny ve srovnání s evropskými.

Zadejte váš email a my vám pošleme odkaz pro stažení whitepaperu.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru. Buďte informováni o novinkách, akcích, které pořádáme nebo na kterých nás můžete zastihnout nebo se dozvědět, co právě připravujeme.