Nová Lina45 a Lina45-S dosahuje světových parametrů

Představte si lineární svítidlo, které dokáže uspokojit všechny vaše potřeby: splní UGR, má vysokou účinnost a sestavíte si jej dle svých přání. A navíc skvěle vypadá. Seznamte se s naším novým systémovým svítidlem Lina45-S a samostatnou Linou45.

_MG_9994_1

Lina45-S nabízí varianty s opálem, mikroprismou i optickou mřížkou, proto bez problému splní jak UGR pod 19 při světelném toku 4300 lm. Je skvělým řešením pro prostory pro náročné vizuální úkoly, protože v některých variantách splňuje dokonce UGR pod 16. Dosahuje také skvělých hodnot účinnosti až 170 lm/W. 

      

Nepřímou složku svícení zabezpečí varianta čirého plexi nebo do šířky svítící difusor (batwing distribution), který vytvoří rovnoměrnější osvětlení stropu. Jistě vítanou vlastností je také možnost závěsu ve spoji profilů, které jsou vybaveny krytkami pro zabránění byť jen minimálního průsvitu. Jednotlivé segmenty spojíte snadno pomocí konektorů a zapojíte do 230 V.

      

V modulárním systému, který brzo také uvedeme na trh, je zkombinujete se segmenty mřížky (v počtu 1, 2 nebo 3 kusů), reflektorovým svítidlem vycházejícím designem ze svítidla Vali55-T a nebo s kruhovým svítidlem Rundo o průměru 400mm na tyčce.

Pro Linu45-S připravujeme konfigurátor, abyste svou představu o světelném systému snadno zhmotnili a zároveň rovnou poptali a objednali.

O termínu uvedení a detailních parametrech modulárního systému vás budeme informovat již brzy.

Stáhněte si zdarma náš whitepaper

A dozvíte se více o problematice kvality, udržitelnosti a certifikací výrobků z Číny ve srovnání s evropskými.

Zadejte váš email a my vám pošleme odkaz pro stažení whitepaperu.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru. Buďte informováni o novinkách, akcích, které pořádáme nebo na kterých nás můžete zastihnout nebo se dozvědět, co právě připravujeme.