Navštivte nás na veletrhu Architekt@Work - Londýn

Prvním veletrhem letošního roku, kterého se budeme účastnit je Architekt@Work v Londýně, který se uskuteční 20. - 21. 3.

Group 7

V rámci naší prezentace na veletrhu A@W - Londýn jsme si pro vás připravili tři nejzajímavější produkty z našeho produktového portfolia, kterými jsou lineární svítidla Lina28 a systémová svítidla Lina45-S a Flumo60-S

Lina28 se staví do role nejužšího svítidla z naší nabídky se svou šířkou profilu pouhých 28 mm. Díky perfektnímu zpracování je elektronický předřadník ukryt vně svítidla a nenarušuje čistý design. Svítidlo Lina28 je dostupné jak s opálovým difuzorem, mikroprismou nebo optickou mřížkou, která zaručí dlouhou UV stabilitu a 130 lm/W.

Se systémovým svítidlem Lina45-S již nebudete ve svém projektu potřebovat žádné další doplňkové osvětlení. Klasické lineární profily totiž můžete jednoduše doplnit o válcová svítidla Vali55 a kruhová svítidla Rundo. Získáte tak kompletní designové řešení celého prostoru bez nutnosti instalace dalších svítidel a to včetně 147 lm/W.

To vše uzavírá Flumo60-S jehož lineární hliníkový profil se dokáže vinout podél stropu v dokonalé křivce a navigovat vás prostorem. Díky širokému rozsahu poloměrů a délek může svítidlo vytvářet nesčetné množství tvarů světelných objektů a lze jej kombinovat s akustickými prvky. Společně s konfigurátorem Halla si můžete vytvořit jedinečný tvar podle vlastního výběru.

Stánek Halla naleznete pod číslem 66 v patře T1.

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat na prodej@halla.cz

Budeme se na vás těšit od!

Stáhněte si zdarma náš whitepaper

A dozvíte se více o problematice kvality, udržitelnosti a certifikací výrobků z Číny ve srovnání s evropskými.

Zadejte váš email a my vám pošleme odkaz pro stažení whitepaperu.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru. Buďte informováni o novinkách, akcích, které pořádáme nebo na kterých nás můžete zastihnout nebo se dozvědět, co právě připravujeme.