Architekt@Work - Londýn

Jsme nadšeni, že se můžeme podělit o náš nedávný úspěch na výstavě ArchitectAtWork v Londýně, který se odehrával 20. - 21. 3. 2024.

Architect at Work - Stand photos - SMALL-17

Během dvou dynamických dnů měl náš tým tu čest zúčastnit se mnoha zajímavých setkání, na kterých jsme se podělili o naši vizi, inovativní přístup a naše nejnovější produkty v oblasti svítidel. Zájem a dotazy, které jsme obdrželi v souvislosti s naším stánkem, byly inspirující a potvrzující, což signalizuje silnou vnímavost trhu a dychtivost po jedinečných řešeních, která nabízíme.

Tato akce pro nás byla fantastickou příležitostí navázat kontakt s profesionály z oboru, architekty a designéry, což dále upevnilo naši přítomnost na trhu. Jsme vděční za nadšené reakce na naše produkty a smysluplné rozhovory, které se uskutečnily.

Obrovské poděkování patří všem, kteří navštívili náš stánek a projevili zájem o naši práci. Vaše zpětná vazba a dotazy jsou tím, co nás pohání k neustálým inovacím a překonávání očekávání. Těšíme se na navázání těchto nových vztahů a na budoucí spolupráci.

Zůstaňte naladěni na další novinky, protože pokračujeme v rozšiřování našeho dosahu a vlivu ve Velké Británii.

Společně osvětlujeme cestu vpřed!

A@W - London

V rámci naší prezentace na veletrhu A@W - Londýn jsme si pro vás připravili tři nejzajímavější produkty z našeho produktového portfolia, kterými jsou lineární svítidla Lina28 a systémová svítidla Lina45-S a Flumo60-S

Lina28 se staví do role nejužšího svítidla z naší nabídky se svou šířkou profilu pouhých 28 mm. Díky perfektnímu zpracování je elektronický předřadník ukryt vně svítidla a nenarušuje čistý design. Svítidlo Lina28 je dostupné jak s opálovým difuzorem, mikroprismou nebo optickou mřížkou, která zaručí dlouhou UV stabilitu a 130 lm/W.

Se systémovým svítidlem Lina45-S již nebudete ve svém projektu potřebovat žádné další doplňkové osvětlení. Klasické lineární profily totiž můžete jednoduše doplnit o válcová svítidla Vali55 a kruhová svítidla Rundo. Získáte tak kompletní designové řešení celého prostoru bez nutnosti instalace dalších svítidel.

To vše uzavírá Flumo60-S jehož lineární hliníkový profil se dokáže vinout podél stropu v dokonalé křivce a navigovat vás prostorem. Díky širokému rozsahu poloměrů a délek může svítidlo vytvářet nesčetné množství tvarů světelných objektů a lze jej kombinovat s akustickými prvky. Společně s konfigurátorem Halla si můžete vytvořit jedinečný tvar podle vlastního výběru.

Stáhněte si zdarma náš whitepaper

A dozvíte se více o problematice kvality, udržitelnosti a certifikací výrobků z Číny ve srovnání s evropskými.

Zadejte váš email a my vám pošleme odkaz pro stažení whitepaperu.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru. Buďte informováni o novinkách, akcích, které pořádáme nebo na kterých nás můžete zastihnout nebo se dozvědět, co právě připravujeme.