22. 01. 2019

Nové produkty a uspořádání rodin

Uvádíme na trh několik nových produktů a v souvislosti s tím provádíme i nutné změny v našem portfoliu. Proto přesouváme některé produkty pod nové rodiny a tak dostávají nová jména.
Omlouváme se za případně vzniklé komplikace a věříme, že Vám logika rozdělení bude vyhovovat.

Změny v portfoliu na webu se zobrazí společně s nově platným ceníkem v pondělí 4. 2. 2019.

indi+

Alumo60 Alumo80

Dvě nově vznikající rodiny, vycházející z rodiny Alumo. Odlišují se šířkou profilu.  Alum60 obsahuj pouze přímo vyzařující svítidla, Alumo80 přímá, i přímo-nepřímá.

Rotao

Nově mezi dosud nabízenými průměry 700 a 950 mm (které budeme rušit) jsou k dispozici nové, a to 600 a 850 mm. Rodina Rotao se vyznačuje přímým i přímo-nepřímým vyzařováním a později nabídneme i s Tunable White LED zdroji.

 Ilbi

Nově vzniklá rodina původních lineárních svítidel Indi typická svým zkoseným tvarem a přímo-nepřímou složkou vyzařování. Rodina obsahuje jak samostatná tak systémová svítidla se závěsnou, přisazenou i nástěnnou montáží.
Snadněji se tak v portfoliu odliší od kruhové verze se zavedeným jménem Indi.

Ilbi+

Současně s přejmenováním lineárních svítidel rodiny Indi dochází ke změně jména i u ikonického produktu Matúše Opálky na Ilbi+.

Indi

V rodině Indi už naleznete pouze kruhová svítidla. Závěsná montáž těchto svítidel je možná jak symetricky do 1 místa, tak uchycením do 4 bodů i ve zkosených stropech.

Kvado

Rodina Kvado obsahuje již jen hranatá svítidla, čtvercová a obdélníková o dvou výškách profilů 70 a 129 mm. 

Burbu

Čtvercová a obdélníková svítidla se zaoblenými rohy - to je nově vzniklá rodina Burbu. Výška profilu je 70 mm.

 

 

Pokud si nebudete jistí, obraťte se na naše obchodní zástupce, rádi Vám poradí.

Branding neboli budování značky se jako pojem skloňuje stále častěji, ale co přesně představuje značka a jak s její pomocí můžete zasáhnout větší skupinu lidí?