Rodina Indi+

Když se spojí maximální užitek s minimalistickým designem Matúše Opálky, získáte osvětlení rodiny Indi+. To jsme navíc doplnili o duální funkci. Kromě toho, že prostor nepřímo osvětluje, tak přes integrované USB nabíjí elektronická zařízení a funguje jako závěsný systém, do kterého vložíte háčky, úchyty či poličky. Na svítidlo pověsíte oblečení, odložíte knihu, zavěsíte kuchyňské náčiní, odložíte ručník či jiné každodenní potřeby.
Typ montáže Nástěnné
Typ vyzařování Nepřímé
Teplota chromatičnosti 3000 K teplá bílá, 4000 K studená bílá, 3500 K neutrální bílá
Materiál Hliník, Plech, Dřevo
Světelný zdroj LED MODUL
Zapojení svítidla Stmívatelné 1-10V, Elektronický předřadník nestmívatelný
Rozměry (mm)
616 × 37 × 106
896 × 37 × 106
1176 × 37 × 106

Designer

Matúš Opálka

Matúš Opálka

Minimalistický design, inovativnost a funkčnost jsou vlastní Matúšovým svítidlům. Na kontě má Inlio, Ixyo, Indi a Iindi+ a ocenění Red Dot Design Award 2014 a jiné.

Matúš Opálka je absolvent Vysoké školy výtvarných umění v Bratislavě, UMPRUM v Praze, zakladatel studia OPALKA DESIGN, grafik, interiérový návrhář a skvělý světelný designér. Při práci se řídí citátem Leonarda da Vinciho: „Jednoduchost je nejvyšší forma dokonalosti.“ Jeho návrhy jsou proto charakteristické minimalistickým designem, inovativností a funkčností. Matúš patří k nejvýraznějším designérům Hally. Na kontě má svítidla Inlio, Ixyo, Indi a Indi+ a ocenění Red Dot Design Award 2014 / Design Concept, German Design Award 2016  a iF Design Award 2016 a 2017.