Rodina Bent

Bent je designové svítidlo do všech prostor, kterým chcete dát svěží a neotřelý nádech. Odlehčený a hravý vzhled ve tvaru úsměvu interiérovému LED osvětlení vdechla designérka Simona Hrušková. Přímo-nepřímé vyzařování navozuje příjemnou atmosféru, ať jste v kavárně, restauraci, na recepci nebo doma.
Typ montáže Závěsné
Typ vyzařování Přímo-nepřímé
Teplota chromatičnosti 3000 K teplá bílá, 4000 K studená bílá
Materiál Hliník
Světelný zdroj LED MODUL
Zapojení svítidla Stmívatelné DALI, Elektronický předřadník nestmívatelný
Rozměry (mm)
980 × 98 × 34

Varianty svítidel rodiny Bent

Designer

Simona Hrušková

Simona Hrušková

Věří, že cesta k úspěchu vede přes funkčnost, emoce, jednoduchost a udržitelnost. Nadaná česká designérka navrhla svítidlo Bent, které získalo celkem tři ocenění.

Simona Hrušková se po studiu na UMPRUM začala naplno věnovat designu. Její návrhy dodržují jednoduchou zásadu – musí být člověku co nejvíce užitečné. Proto do tvůrčího procesu zapojuje i koncové uživatele. Věří, že cesta k úspěchu vede přes funkčnost, emoce, jednoduchost a udržitelnost. Nadaná designérka pracuje s každodenními věcmi a zpříjemňuje je. Nahlíží na ně z různých úhlů a hledá nová řešení. Díky Simoně pro Hallu vzniklo svítidlo Bent, které získalo rovnou tři ceny, a to German Design Award 2017, iF Design Award 2017 a A Design Award 2017.

Ocenění

iF Design Award 2017 German Design Award 2017