Nové produkty a uspořádání rodin

Uvádíme na trh několik nových produktů a v souvislosti s tím provádíme i nutné změny v našem portfoliu. Proto přesouváme některé produkty pod nové rodiny a tak dostávají nová jména.
Omlouváme se za případně vzniklé komplikace a věříme, že Vám logika rozdělení bude vyhovovat.

Změny v portfoliu na webu se zobrazí společně s nově platným ceníkem v pondělí 4. 2. 2019.

indi+

Alumo60 Alumo80

Dvě nově vznikající rodiny, vycházející z rodiny Alumo. Odlišují se šířkou profilu.  Alum60 obsahuj pouze přímo vyzařující svítidla, Alumo80 přímá, i přímo-nepřímá.

Rotao

Nově mezi dosud nabízenými průměry 700 a 950 mm (které budeme rušit) jsou k dispozici nové, a to 600 a 850 mm. Rodina Rotao se vyznačuje přímým i přímo-nepřímým vyzařováním a později nabídneme i s Tunable White LED zdroji.

 Ilbi

Nově vzniklá rodina původních lineárních svítidel Indi typická svým zkoseným tvarem a přímo-nepřímou složkou vyzařování. Rodina obsahuje jak samostatná tak systémová svítidla se závěsnou, přisazenou i nástěnnou montáží.
Snadněji se tak v portfoliu odliší od kruhové verze se zavedeným jménem Indi.

Ilbi+

Současně s přejmenováním lineárních svítidel rodiny Indi dochází ke změně jména i u ikonického produktu Matúše Opálky na Ilbi+.

Indi

V rodině Indi už naleznete pouze kruhová svítidla. Závěsná montáž těchto svítidel je možná jak symetricky do 1 místa, tak uchycením do 4 bodů i ve zkosených stropech.

Kvado

Rodina Kvado obsahuje již jen hranatá svítidla, čtvercová a obdélníková o dvou výškách profilů 70 a 129 mm. 

Burbu

Čtvercová a obdélníková svítidla se zaoblenými rohy - to je nově vzniklá rodina Burbu. Výška profilu je 70 mm.

 

 

Pokud si nebudete jistí, obraťte se na naše obchodní zástupce, rádi Vám poradí.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru. Buďte informováni o novinkách, akcích, které pořádáme nebo na kterých nás můžete zastihnout nebo se dozvědět, co právě připravujeme.