Legio

Rodinu osvětlení Legio charakterizují dvě slova – svoboda volby. Svítidlo si vás získá jednoduchým designem i množstvím kombinací, jak jej využít. Skládá se ze dvou tvarů – zakulaceného a hranatého. Na výběr máte přisazené i závěsné provedení, přímé i nepřímé vyzařování. Svítidla o vysokém měrném výkonu až 130 lm/W jsme vyrobili z hliníkového profilu a hliníkových odlitků lakovaných bílou, černou nebo stříbrnou barvou.

LEGIO_ROUNDED_R 5

Legio jsme osadili třemi způsoby: mikroprismatickým optickým systémem, který nenamáhá oči, opálovým difusorem nebo parabolickou mřížkou ideálním pro administrativní prosotry. Mikroprismatický optický systém i mřížka zaručují vynikající index UGR<19. Ve všech variantách svítidlo dobře svítí a neoslňuje, čímž šetří zrak. Proto jej využijete všude, kde lidé tráví mnoho času – v kancelářích, jednacích místnostech nebo zasedacích prostorech.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru. Buďte informováni o novinkách, akcích, které pořádáme nebo na kterých nás můžete zastihnout nebo se dozvědět, co právě připravujeme.