1/1

Naše členství

Světelný průmysl v Evropě je na špičkové úrovni. Jako významný český výrobce jsme čestnými členy asociací IALD / LIRC a Lighting Europe, které nejenom sdružují výrobce osvětlení a světelné designéry, ale určují především trendy osvětlení a prosazují je v souladu s legislativou Evropské Unie.

Podílíme se tak na vývoji stále dokonalejšího osvětlení. Šetrného k životnímu prostředí, zaměřeného na co největší komfort uživatelů, i příznivý dopad na zdraví (Human Centric Lighting). Jsme jedni z prvních, kteří mají k dispozici a uplatňují nejnovější poznatky ze světelného průmyslu.

IALD / LIRC

V roce 1996 vznikl Lighting Industry Council (LIRC), který poskytuje prostor ve spolupráci s IALD, pro posílení komunikace mezi profesionálními světelnými designéry a výrobci a vytváří prostředí, které přispívá ke spolupráci při zdokonalování výrobků, služeb, obchodních postupů a vzdělávání v oblasti světelného designu.

Navštivte stránky LIRC.

International Association of Lighting Designers (IALD) je mezinárodní organizace zaměřená výhradně na zájmy nezávislých, profesionálních světelných designérů. Snaží se nastavit globální standardy pro světelný design tím, že podporuje jejich rozvoj a uznání.

Navštivte stránky IALD.

LightingEurope

LightingEurope je asociace, která zastupuje světelný průmysl v Evropě. Je to hlas více než 1000 osvětlovacích společností, které zaměstnávají více než 100000 lidí v celé Evropě. Jejím každodenním cílem je prosazovat a hájit světelný průmysl v Bruselu, v souladu s politickými cíli EU. Věnuje se podpoře úsporného osvětlení, které zajistí co největší pohodlí, zdraví a bezpečnost uživatelů.

Navštivte stránky LightingEurope.

Přihlaste se k odběru novinek

Následujte naši cestu světla.