1/1

Speciální LED zdroje

Produktová řada svítidel pro obchodní prostory se speciálními LED zdroji.

Po světě jsou tisíce obchodů plné zboží, které čekají na svého zákazníka. Ti si automaticky vybírají zboží, které je na první pohled zaujme. Správné osvětlení obchodů a vystavených produktů patří k úspěšnému prodeji.

Osvětlení pro obchodní prostory je součástí našeho stabilního portfolia. V roce 2016 jsme však do této oblasti vstoupili s novou řadou svítidel určených zvláště pro retail a speciálními LED zdroji zaměřenými na nasvětlení konkrétních produktů, aplikací a barev.

Naše svítidla jsou konstruována pro flexibilní uzpůsobení dle aktuálně vystaveného zboží. Speciální LED zdroje podtrhnou přirozenou barvu, jas, odstín a strukturu produktů. Design vybraných svítidel zároveň vhodně doplní jak luxusní obchody, tak i obchody s rychloobrátkovým zbožím.

Stačí jen vybrat pro své zboží optimální řešení.

REALWHITE

Svítidla, která používají standardní LED zdroje, mají problémy zobrazit věrně některé barvy v kombinaci s bílou. Bílá barva pak dostává určitý nádech nebo odstín, což činí její zobrazení nereálné.

Pro tyto účely máme speciální LED zdroje RealWhite, které velmi dobře zobrazí barvy nasvětlovaných předmětů a především bílou barvu zachovají opravdu bílou.

Typické použití je pro obchodní prostory s drobným zbožím typu drogerie, parfumerie, papírnictví a knižní obchody.

REALCOLOUR

Svítidla používající standardní světelné zdroje nezobrazují barvy naprosto věrně. V některých případech tyto rozdíly mohou být velmi významné.

V HALLA nabízíme řešení použití LED zdrojů RealColour, jejichž podání barev můžeme přirovnat k dennímu světlu.

Doporučujeme používat např. v galeriích.

STRONGCOLOUR

Pod standartními svítidly mnohdy nevyniknou okvality nabízených produktů z důvodu, že světlo pohltí jejich přirozenou barvu, jas, odstín a strukturu.

Zákazníkům dáváme možnost osvětlit určité speciální aplikace konkrétním světelným zdrojem StrongColour, který podtrhne jednu konkrétní barvu nasvětlovaného objektu.

Typickou aplikací je nasvětlení masa, pečiva, šperků nebo výrobků ze skla.

Tyto speciální LED zdroje nabízíme pro svítidla určená pro obchodní prostory:

VIMA, IXYO, TULPI, TORPI, GATU, BASI, MOZA, VARI

TUNABLE WHITE

Nasvětlujeme-li objekty, které se občas obměňují a mají tak různé barevné vlastnosti, pak můžeme osvětlovací soustavu této aplikaci přizpůsobit. Pod určitým spektrem barev více vynikají studené barvy nasvětlovaných objektů a pod jiným spektrem pak ty teplé.

Nepraktickým a nákladným řešením by bylo vyměňovat vždy osvětlovací soustavu dle nasvětlovaného objektu. Tímto bychom mohli dosáhnout přizpůsobení se osvětlovací nasvětlovanému objektu.

Snadným řešením pro tuto aplikaci jsou svítidla se světelnými zdroji s proměnnou teplotou chromatičnosti Tunable White. V tomto případě můžeme osvětlovací soustavu velice jednoduše změnit pouhým přepnutím ovládacího prvku a tím velice rychle a úsporně změnit charakter osvětlení. Díky těmto možnostem prakticky bez přerušení je možno prezentovat různé objekty na stejném místě.

Přizpůsobený charakter světla je ideálním řešením pro větší jednobarevné aplikace, které se po čase mohou měnit. Toto jsou například autosalony, předváděcí a prezentační centra nebo galerie.

Tyto speciální zdroje s proměnnou teplotou chromatičnosti TUNABLE WHITE nabízíme:

INLIO, IXYO, SANT, MILA, LEIRA, ROTAO, LINA, GATU, RAVO, TORVE

Přihlaste se k odběru novinek

Následujte naši cestu světla.