Sídlo
Výroba

HALLA, a.s.

 • Litvínovská 288/11
 • 190 00  Praha 9
 • Česká republika

HALLA, a.s.

 • Černčická 43
 • Nové Město nad Metují
 • 549 01
 • Česká republika

1/1

O nás

HALLA, a.s. je významný český výrobce a vývozce designových svítidel technického rázu. Naše výrobky spojují špičkové technické parametry s nápaditým vzhledem a umožňují perfektní souznění světla a prostoru. Stále hledáme nové cesty jak posunout hranice kvalitního osvětlení s respektem k přírodě, historii i aktuálním trendům. Naše svítidla exportujeme do více než 40ti zemí světa.

Spolupracujeme s významnými českými a zahraničními designéry. Tato spolupráce nám přináší řadu mezinárodní designových ocenění.

Používáme moderní softwarové a konstrukční nástroje a disponujeme termální a světelnou laboratoří.

Během 25 let na trhu jsme přinesli světlo do života milionům lidí po celém světě.

Kam směřujeme

Naše vize

Posouváme hranice technického osvětlení. Kombinujeme špičkovou kvalitu a nápaditý design. Poskytujeme dokonalý servis našim zákazníkům.

Více Méně
 • Budeme pokračovat v rozšiřování působnosti společnosti na další teritoria a segmenty trhu.
 • Svítidla HALLA budou nadále odrážet nejmodernější trendy designu a technologie.
 • Budeme poskytovat špičkový servis našim zákazníkům i veřejnosti za využití profesionálních nástrojů podpory.
 • Budeme rozvíjet výrobní technologie s cílem zefektivnění výroby a zvýšení pružnosti našich dodávek.
 • Budeme dobrým a atraktivním zaměstnavatelem pro vysoce profesionální a vzdělané zaměstnance.

Naše hodnoty

Věříme v otevřenou komunikaci, zodpovědný přístup k práci a spokojené zákazníky a zaměstnance. Vždy hledáme řešení, ne důvody, proč něco nejde.

Více Méně
Kvalita

Dbáme na kvalitu svítidel, služeb a všech procesů. Od výběru materiálu a utáhnutí prvního šroubku přes kompletní servis až po následnou péči o zákazníka..

Péče o zaměstnance

Zaměstnancům vytváříme příjemné a přátelské pracovní prostředí. Víme, že nejlépe se pracuje tam, kde se lidé cítí dobře, a kde mají možnost rozvoje. Zajímáme se o potřeby zaměstnanců, dbáme o jejich motivaci a profesní rozvoj.

Otevřená komunikace

Vyznáváme otevřenou komunikaci, ochotu naslouchat odlišným názorům na všech úrovních a schopnost přiznat chybu. Otevřenou komunikaci považujeme za základ týmové spolupráce, proto jsou mezi námi všemi dveře otevřené.

Důvěra

Vše děláme tak, abychom měli plnou důvěru našich zákazníků, partnerů i zaměstnanců. Jsme spolehliví, solidní a schopní a ochotní řešit nestandardní situace.

Vztah k zákazníkům

Ve vztahu k zákazníkům si zakládáme na partnerském přístupu a pěstování osobních vztahů. Naše jednání se zákazníky je vždy profesionální.

Jsme zodpovědní

Vždy dotahujeme věci do konce a pracujeme s vědomím, že za výsledek své práce neseme plnou zodpovědnost.

Dělíme se o znalosti

Za více než dvacet let naší existence jsme nasbírali mnoho znalostí a poznatků z praxe, o které se neváháme rozdělit.

Jsme inovativní

Stále hledáme nové cesty vedoucí k rozvoji a inovaci.

Flexibilita

Jsme flexibilní a vždy hledáme způsoby řešení, ne důvody, proč něco nejde.

Jak to děláme

Speciální LED zdroje

Speciální LED zdroje

Osvětlení pro obchodní prostory je součástí našeho stabilního portfolia. V roce 2016 jsme do této oblasti vstoupili s novou řadou svítidel určených zvláště pro retail a speciálními LED zdroji zaměřenými na nasvětlení konkrétních produktů, aplikací a barev.

Human Centric Lighting

Human Centric Lighting

Naším cílem je nahradit nedostatek denního světla v interiérech umělým osvětlením za pomoci Tunable White svítidel. Imitovat denní cyklus slunce, který má přirozený příznivý dopad na naši produktivitu a zdraví.

Naše členství

Naše členství

Jsme čestnými členy asociací IALD / LIRC a Lighting Europe, které nejenom sdružují výrobce osvětlení a světelné designéry, ale určují především trendy osvětlení a prosazují je v souladu s legislativou EU.

Nástroje podpory

Nástroje podpory

Nabízíme Vám zdarma ke stažení BIM objekty svítidel HALLA, 3D modely, Dialux Plugin a Fotometrická data svítidel.

Historie firmy

1992

Jiří Jelínek a Karel Květoň zakládají společnost HALLA, která se od samého vzniku zaobírá výrobou a prodejem svítidel.

1997

Poprvé se účastníme mezinárodní výstavy v Hannoveru a začínáme budovat zahraniční sítě odběratelů a exportovat svítidla do různých zemí světa.

2007 - 2009

Přestavujeme sídlo v Praze a dokončujeme rekonstrukci nových výrobních a skladovacích prostor v Novém Městě nad Metují. Modernizujeme výrobu, zvyšujeme kapacity a kvalitu produkce.

2012 - 2014

Měníme vizuální styl včetně loga. Začínáme aktivně používat moderní komunikační kanály. Startujeme aktivní spolupráci s architekty a designéry. V roce 2014 získáváme první ocenění Red Dot Design Award.

2015

Otevíráme novou vlastní světelnou a termální laboratoř v Novém Městě nad Metují. Stěžejní orientací je přechod na LED osvětlení.

2016

Novou řadou svítidel vstupujeme do oblasti speciálního osvětlení obchodních prostor. Pokračujeme v otevírání mimoevropských trhů, vstupujeme na americký trh.

2017

Slavíme výročí 25 let. Spouštíme nové webové stránky. Poprvé se účastníme veletrhu EuroShop 2017.

Přihlaste se k odběru novinek

Následujte naši cestu světla.